Sleva 3%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku RENNIE SPEARMINT BEZ CUKRU 680MG/80MG TBL MND 36

Přípravek Rennie Spearmint bez cukru se užívá k symptomatické léčbě překyselení žaludku, zpětnému návratu žaludečního obsahu do jícnu (ezofageální reflux), bolesti a dalších příznaků souvisejících s překyselením žaludku, jako jsou nadýmání, plynatost, nevolnost, zvracení a pocit plnosti. Rennie Spearmint bez cukru tablety jsou určeny ke krátkodobé léčbě mírnějších zažívacích obtíží. Pokud obtíže přetrvávají nebo se naopak zhoršují či mění, navštivte lékaře. Čtěte příbalový leták.

Jak ho užívat?

Dospělí a mladiství od 15 let věku užívají 1 - 2 tablety dle potřeby, maximálně 16 tablet denně. Tablety užívejte ideálně 1 hodinu po hlavním jídle a večer před spaním, v případě pálení žáhy nebo bolesti užívejte 1 - 2 tablety během trvání obtíží. Tablety vycucejte, pro rychlejší nástup účinku můžete první tabletu rozžvýkat.

Přípravek není určen pro dospívající do 15 let věku.
Těhotné a kojící ženy mohou přípravek bezpečně užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte přípravek Rennie, je vhodné dodržovat dvouhodinový odstup od jiných, současně užívaných léčivých přípravků, aby nedošlo ke snížení jejich vstřebávání. Pokud trpíte poruchou funkce ledvin, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem. Tablety obsahují náhradní sladidla sorbitol a sacharin a jsou proto vhodné také pro pacienty s cukrovkou (diabetes mellitus).

Co obsahuje?

Jedna žvýkací tableta obsahuje 680mg calcii carbonas, 80mg magnesii subcarbonas ponderus.
Pomocné látky: sorbitol, bramborový škrob, předželatinovaný kukuřičný škrob, magnesium-stearát, mastek, lehký tekutý parafín, aroma máty kadeřavé, sodná sůl sacharinu

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název RENNIE SPEARMINT BEZ CUKRU 680MG/80MG TBL MND 36
Kód SÚKL 47924
Farmakoterapeutická skupina Antacida, kombinace běžných solí
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!