Sleva 10%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku RENNIE 680MG/80MG TBL MND 96

Přípravek Rennie se užívá k symptomatické léčbě překyselení žaludku, zpětnému návratu žaludečního obsahu do jícnu (ezofageální reflux), bolesti a dalších příznaků souvisejících s překyselením žaludku, jako jsou nadýmání, plynatost, nevolnost, zvracení a pocit plnosti. Rennie tablety jsou určeny ke krátkodobé léčbě mírnějších zažívacích obtíží. Pokud obtíže přetrvávají nebo se naopak zhoršují či mění, navštivte lékaře. Čtěte příbalový leták.

Jak ho užívat?

Dospělí a mladiství od 15 let věku užívají 1 - 2 tablety dle potřeby, maximálně 16 tablet denně. Tablety užívejte ideálně 1 hodinu po jídle a večer před spaním, v případě pálení žáhy nebo bolesti užívejte 1 - 2 tablety během trvání obtíží. Tablety vycucejte, pro rychlejší nástup účinku můžete první tabletu rozžvýkat.

Přípravek není určen pro dospívající do 15 let věku.
Těhotné a kojící ženy mohou přípravek bezpečně užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte přípravek Rennie, je vhodné dodržovat dvouhodinový odstup od jiných, současně užívaných léčivých přípravků, aby nedošlo ke snížení jejich vstřebávání. Pokud trpíte poruchou funkce ledvin, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem. Pacienti s diabetem by měli užívání přípravku rovněž nejprve konzultovat s lékařem.

Co obsahuje?

Jedna žvýkací tableta obsahuje 680mg calcii carbonas, 80mg magnesii subcarbonas ponderus.
Pomocné látky: sacharosa 475mg, bramborový škrob, kukuřičný škrob, mastek, lehký tekutý parafín, mátové citronové aroma, magnesium stearát

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název RENNIE 680MG/80MG TBL MND 96
Kód SÚKL 58119
Farmakoterapeutická skupina Antacida, kombinace běžných solí
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!