Popis produktu

Podrobný popis výrobku Regenesis Max 30 tablet

Doplněk stravy Regenesis Max obsahuje unikátní kombinaci kyseliny dokosahexaenové (DHA), folátu IV. generace (Quatrefolic, aktivní forma kyseliny listové), vitaminů, železa, jódu a dalších minerálů. Quatrefolic (folát IV. generace) je aktivní forma kyseliny listové využitelná pro všechny ženy. Kyselina listová je vitamin ze skupiny vitaminů B. V organismu je nepostradatelná pro dělení buněk, krvetvorbu a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Její nedostatečná hladina u těhotných žen zvyšuje riziko vzniku vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zrak, za podmínky příjmu 250 mg DHA denně.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kyselina listová se v organizmu musí nejprve přeměnit na svou aktivní formu, tzv. foláty. Řada lidí (až 50 % populace), však trpí sníženou aktivitou klíčového enzymu MTHFR (methylentetrahydrofolát reduktáz), který je za tuto přeměnu zodpovědný a jejich organismus si nedokáže přeměnit dostatečné množství kyseliny listové na aktivní folát. Proto obsahuje přípravek Regenesis Max folát nejnovější 4. generace, Quatrefolic, který se již nemusí v organismu dále přeměňovat, ale je okamžitě k dispozici a bezpečně tak pokryje potřebu kyseliny listové i ženám se sníženou funkcí enzymu MTHFR.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje DHA (kyselina dokosahexaenová) 250 mg, EPA (kyselina eikosapentaenová) 50 mg, vitamin B1 1,1 mg, vitamin B2 1,4 mg, vitamin B5 6 mg, vitamin B6 1,4 mg, vitamin B12 2,5 µg, cholin 50 µg, kyselinu listovou (Quatrefolic) 400 µg, niacin 16 mg, vitamin C 40 mg, vitamin E 12 mg, jód 150 µg, mangan 1 mg, měď 1 mg, selen 55 µg, zinek 10 mg, železo 14 mg.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 530,00 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!