Popis produktu

Podrobný popis výrobku Dr.Popov Řebříčková mast 50ml

Bylinným základem Řebříčkové masti Dr. Popov je řebříček lékařský (Achillea millefolium), jehož účinek je v masti podpořen dalšími bylinami (měsíčkem lékařským, tymiánem, olší, jerlínem a dubem). Řebříček lékařský působí protizánětlivě a podporuje hojení ran, obsažený Měsíček lékařský působí dezinfikačně, protizánětlivě a velmi dobře pomáhá při hojení poškozené tkáně. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se výborně vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc je obohacen o pravý včelí vosk, jenž má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Řebříčková mast velmi dobře stahuje, čistí, regeneruje a změkčuje pokožku.

Použití:
– péče o rozpraskanou pokožku (např. paty, ruce)
– péče o různé nehojící se rány
– při štípnutí hmyzem
– zevní péče o anální oblasti (např. při nekrvácejících či začínajících hemoroidech)

Jak ji používat? 

Mast nanášejte 2 – 3 × denně v tenké vrstvě na předem omytou a dobře osušenou pokožku tak, aby neucpala póry a jemně ji vtírejte 2 – 3 minuty do kůže. Pokožku omyjte pouze čistou vodou, bez mýdla.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Řebříčková mast neobsahuje umělá barviva. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat její následný účinek.

Co obsahuje?

vepřové sádlo (adeps suillus), včelí vosk (cera alba), řebříček (Achillea Millefolium extract), měsíček lékařský (Calendula Officinalis flower extract), tymián (Thymus Vulgaris extract), olše (Alnus Glutinosa extract), jerlín japonský (Sophora Japonica Bud Extract), dub (Quercus Robus bark extract), parfém (směs přírodních silic – Lavandula Angustifolia oil, Pelargonium Graveolens flower oil).

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!