Popis produktu

Podrobný popis výrobku PSILO-BALSAM 10MG/G GEL 20G

Léčivý přípravek Psilo-Balsam obsahuje účinnou látku difenhydramin, která působí protialergickým a místně znecitlivujícím účinkem. Gel Psilo-Balsam zmírňuje svědění a příznivě působí při podráždění kůže různého původu. Gel na kůži navozuje příjemný chladivý pocit. Gel Psilo-Balsam je průsvitný a velmi snadno se vstřebává do pokožky. 

Jak ho používat? 

Nanášejte v tenké vrstvě 2–4× denně na postižená místa a jemně rozetřete. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 14 dnů. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že léčivý přípravek Psilo-Balsam je vhodný pro dospělé a pro děti od 2 let. Po nanesení gelu nevystavujte ošetřená místa slunečnímu záření. Gel se nesmí používat na sliznice a poraněnou kůži.

Co obsahuje?

100 g gelu obsahuje 1 g diphenhydramini hydrochloridum. Dále pomocné látky monohydrát cetylpyridinium-chloridu, ethoxylované monodiacylglyceroly nasycených kyselin C8-10, kyselinu polyakrylovou, trometamol, čištěnou vodu.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název PSILO-BALSAM 10MG/G GEL 20G
Kód SÚKL 87123
Farmakoterapeutická skupina Antihistaminika pro lokální aplikaci
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!