Popis produktu

Podrobný popis výrobku Dr.Popov Propolisová mast s medem 50ml

Základem Propolisové masti Dr. Popov je výtažek z propolisu (známýtéž jako včelí kyt, včelí tmel nebo smoluňka), který má silné protibakteriální, antiseptické účinky. Složení je obohaceno o med a pravý včelí vosk. Med umocňuje pozitivní účinky propolisu a včelí vosk má výborné ochranné a hydratační schopnosti. Díky medu a včelímu vosku se tak zvyšuje celková kvalita masti. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se výborně vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc je obohacen o pravý včelí vosk, jenž má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti.

Použití:
pleť podrážděná slunečním zářením
– péče o pokožku při spáleninách a štípnutí hmyzem
– rozpraskané paty a ruce (změkčuje pokožku)
– ošetřování pokožky v okolí bércových vředů, zahnisaných ranek a při jiných kožních potížích
– některé typy lupénky a plísní, svědivost pokožky

Jak ji používat? 

Než začnete propolisovou mast užívat, nejprve vyzkoušejte snášenlivost masti na vnitřní straně paže. Pokud kůže nezarudne či se nevytvoří pupínky, můžete propolisovou mast bez problémů užívat.
Mast nanášejte 2 – 3 × denně v tenké vrstvě na předem omytou a dobře osušenou pokožku tak, aby neucpala póry a jemně ji vtírejte 2 – 3 minuty do kůže. Pokožku omyjte pouze čistou vodou, bez mýdla.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Propolisová mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Správná aplikace mastí pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Co obsahuje?

vepřové sádlo (adeps suillus), včelí vosk (cera alba), med (Propylene Glycol, Mel), propolis (Propolis extract)

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!