Popis produktu

Podrobný popis výrobku Walmark Proenzi 3+ tbl.180

Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Jsou částečně zodpovědné za odolnost chrupavky vůči tlaku. Proenzi 3 Plus je nyní nově obohaceno o ExPur complex, což je kombinace kolagenu typu II a vitaminu C. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky. Vitamin C je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky.

Jak ho brát?

Užívejte 3 tablety denně, nejlépe po jídle. Dětem od 12 let podávejte 1 tabletu denně. Tablety vždy dobře zapíjejte. Pokud máte potíže s polykáním, můžete tablety rozpůlit nebo rozdrtit. Pro optimální účinnost užívejte přípravek Proenzi 3 Plus minimálně 2-3 měsíce a kúru několikrát ročně zopakujte. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Pronezi 3 Plus je možné užívat dlouhodobě.  

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů) 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, stearát hořečnatý, kolagen typu II 6,7 µg, methylsulfonylmethan 300 mg, vitamin C 4 mg, hydroxypropylmethylcelulóza, talek, fosforečnan vápenatý, polyfruktóza, triglyceridy, mikrokrystalická celulóza, hrachový škrob.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 259,44 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!