Popis kategorie Plíseň

Onemocnění způsobené plísněmi a kvasinkami se obvykle projevuje zčervenáním a nepříjemným svěděním. Zbavit se plísně Vám pomohou volně prodejné léky proti plísním a kvasinkám, tzv. antimykotika. Mykózy se často vyskytují mezi prsty na nohou, v oblasti třísel, pod prsy, v podpaží a v oblasti pohlavních orgánů, a to jak u žen, tak u mužů. Mykózy mohou postihnout také nehty.
Podle místa postižení si můžete vybrat krém, mast, roztok, vaginální globule nebo čípky. Na nehtové plísně je vhodné použít speciální sady na nehty

Náš tip:

Léky proti plísním je třeba nanášet na postižená místa dostatečně dlouho, často i po vymizení příznaků, aby došlo k úplnému vyléčení a plíseň se nevracela. Důležitá je také prevence opakovaného výskytu mykóz. Základem je dodržování hygieny, nošení vzdušného oblečení, v případě plísně na nohou dezinfekce obuvi, pravidelná výměna ponožek, jejich praní v dostatečně horké vodě, aby došlo k usmrcení původců mykóz, nošení prodyšné obuvi. K dezinfekci obuvi můžete použít přípravky z naší nabídky v kategorii Zdravotnické prostředky.
Jak si poradit s vaginální mykózou najdete v kategorii Gynekologické obtíže

Plíseň

Nejprodávanější Od nejlevnějšího Od nejdražšího Řadit abecedně
od
do
Oblíbené

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!