Popis produktu

Podrobný popis výrobku Plantur39 Kofeinový balzám pro jemné vlasy 150ml

Po čtyřicátém roce života reagují vlasy na působení vnějších vlivů a zatížení citlivěji. Především jemné a slabé vlasy trpí a mají problém dosáhnout při úpravě většího objemu. Balzám Plantur 39 obsahuje strukturu posilující látky z bílého čaje, kukuřice a pšenice, které regenerují povrch vlasů a zvyšují jejich odolnost bez toho, aniž by je zatěžovaly. Vlasy jdou pak lehce upravit, jsou poddajné a mají větší objem.

Jak se používá?

Po umytí naneste do vlhkých vlasů množství balzámu o velikosti lískového oříšku. Jemně vetřete a poté důkladně opláchněte vodou.

Dále by vás mohlo zajímat, že pro dosažení maximálního efektu se doporučuje používat přípravky pečující vlasové kosmetiky z řady Plantur39: Fyto-kofeinové tonikum 200ml, Fyto-kofeinový šampon pro jemné, lámavé vlasy 250ml, Fyto-kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy 250ml, Balzám pro jemné, lámavé vlasy 150ml, Balzám pro barvené a poškozené vlasy 150ml, Strukturovací péče 30ml, Aktivní kapsle pro vlasy 60cps.

Co obsahuje?

Aqua, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Panthenol, Propylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Quaternium-80, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Camellia Sinensis Extract, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate. (Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!