Popis produktu

Podrobný popis výrobku Perlan 45g 95x150cm 100ks

Pervin / Perlan je netkaná textilie bílé barvy vyrobená ze 100 % viskózy, která se vyznačuje mimořádnou savostí (cca 10-ti násobek vlastní hmotnosti), pevností a odolností proti oděru. Materiál je příjemný na omak, hygienicky nezávadný a ekologicky snado likvidovatelný. Pro použití v potravinářství a zemědělství (filtrace mléka, olejů, vína apod.) je velkou předností této netkané textilie rychlá průtočnost a vysoká čistota filtrovaného média. Dodáván ve formě rolí s perforací či bez perforace a ve formě přířezů o různém rozměru.

Forma: přířezy
Rozměr: 95 × 150 cm
Gramáž: 45 g/m2
Hmotnost balení: 6,5 kg

Na co se používá?

Ve zdravotnictví jako jednorázové podložky či prostěradla pod pacienty a na vyšetřovací stoly ve zdravotnictví (např. na gynekologii, při rehabilitaci), utěrky, bryndáky apod.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Pervin / Perlan se kromě zdravotnictví dále používá v zemědělství a potravinářství na filtraci mléka, olejů, vína a jiných potravinářských médií, v pohřebnictví jako ekologická výstelka rakví a hrobů, ve strojírenství na filtraci chladících a řezných emulzí, ve stavebnictví jako součást podstřešních fólií, jako obalový materiál na výrobky, které mají být při manipulaci chráněny před prachem, poškrábáním či jiným poškozením, jako transportní obaly a oddělující proložky, fotografická pozadí a v čalounictví při výrobě nábytku.

Co obsahuje?

100% viskózu (čistě přírodní surovina)

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!