Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Peřinka abdukční "Nový typ" č.22 vz.Malinex

Peřinka Malinex je vyrobena z textilie s výplní silonového rouna. K upínání přes ramínka a kolem boků slouží bavlněné popruhy. Měkký materiál zabraňuje tvorbě otlaků a pružná výplň se po odlehčení vrací do svého původního stavu, proto se ani častým nošením nevytáhne. Velikost peřinky uvádí její šířku v nejužším místě (vyrábí se ve velikosti 16, 18, 20, 22, 24, 26 a 28 cm).

Jak ji používat?

Peřinku nasazujte na oblečené dítě a pomocí ramenních popruhů ji upevněte. Ramenní popruhy na prsou dítěte zkřížte, aby mu nesklouzávaly z ramínek. Dbejte na to, aby dítě nosilo peřinku tak, jak určí lékař. Nedůsledným používáním pouze prodloužíte dobu, po kterou bude dítě muset tuto pomůcku nosit.

Peřinka nenahrazuje klasické pleny ani plenkové kalhotky. Pokud se peřinka ušpiní, můžete ji vyprat v pračce na 40°C (před praním zapněte všechny spoje).

Dále by Vás mohlo zajímat, že vrozená dysplazie kyčelních kloubů se objevuje u 3-4% dětí. Poporodní a následující vyšetření novorozenců tuto vadu včas odhalí a díky různým typům abdukčních přístrojů se ji spolehlivě a trvale v poměrně krátké době daří vyřešit bez operačního zásahu.

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!