Popis produktu

Podrobný popis výrobku PEDIAKID Pro uklidnění 125ml

Doplněk stravy Pediakid Pro uklidnění obsahuje rostlinné výtažky z chmele, meduňky, pomerančovníku, mučenky a hořce, které pomáhají zmírnit rozrušení a podporují zklidnění. Složení přípravku je navíc doplněno o vitamin B6, hořčík a fosfor. Vitamin B6 (pyridoxin) plní v organismu řadu důležitých úloh. Přispívá k normální funkci nervového systému a psychických funkcí, podporuje normální funkci imunitního systému, má vliv na normální tvorbu červených krvinek a regulaci hormonální aktivity. Hořčík přispívá k zachování normálních psychických funkcí, k udržení zdravých kostí a zubů a je rovněž velmi důležitý pro normální svalovou činnost, včetně srdečního svalu. Sirup obsahuje též akáciovou vlákninu, která obnovuje rovnováhu střevní flóry a tak umožňuje lepší vstřebávání vitamínů a minerálů. Díky svěží příchuti černého rybízu ho bez problému užívají i menší děti.

Kdy ho užívat?

  • ke zklidnění hyperaktivity
  • při nedostatku soustředění (koncentrace)
  • při nepozornosti a impulzivitě
  • při nedostatečné funkci nervového systému
  • při problémech s učením

Jak ho užívat?

děti do 5 let: 1 kávová lžička 2 × denně (ráno a v poledne), vždy po jídle 
děti od 5 let: 2 kávové lžičky 2 × denně (ráno a v poledne), vždy po jídle 

Před použitím protřepte. Pro maximální účinek podávejte přípravek po dobu 1 – 2 měsíců. V případě potřeby můžete podávat/užívat několikrát za rok. Nepřekračujte doporučené dávkování!

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje přírodní nerafinované cukry, které jsou šetrné k zubní sklovině a nezpůsobují glykemické výkyvy. Po otevření uchovávejte v chladu a suchu.

Co obsahuje?

akáciovou vlákninu 15%, extrakt z chmele 350 mg, extrakt z meduňky 300 mg, extrakt z pomerančovníku 300 mg, extrakt z mučenky 300 mg, extrakt z hořce 300 mg, vitamin B6 1,4 mg, hořčík 0,4 mg, fosfor 0,12 mg a dále pomocné látky: čištěnou vodu, agávový sirup 40%,  přírodní aroma černého rybízu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 464,00 Kč / 1 litr
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!