Ušetříte 38 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Parasoftin exfoliační ponožky 1 pár

Obsažené AHA/BHA kyseliny efektivně stimulují regeneraci kůže nohou a obnovují kožní procesy. Obsažené extrakty (medový extrakt a rostlinné výtažky kaktusu, hrušky, mučenky, citrónu, hroznového vína a ananasu), močovina a alantoin hydratují suchou pokožku, regenerují ji a zároveň mají vyhlazovací a změkčovací efekt. Hladký, čistý a jemný vzhled se dostaví již po přibližně 7 dnech od aplikace.

Jak je používat?

- Před použitím odstraňte lak a případné šperky.

- Rozřihněte obal a rovnoměrně rozprostřete tekutinu v obou ponožkách.

- Pro dokonalý efekt nechejte ponožky na nohou 60-90 minut. Pro větší pohodlí se doporučuje nosit přes exfoliační ponožky tenké bavlněné ponožky.

- Nohy řádně opláchněte vodou a mýdlem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek je určen pouze pro jednorázové použití. Nepožívejte produkt déle než 30 dní. Nesmíte používat pokud trpíte cukrovkou, kožními plísněmi a ekzémy. Vyhněte se kontaktu s očima nebo oční sliznicí! Nepoužívejte používat na jiné části těla.

Co obsahuje?

Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Urea, Sodium Lactate, Mel Extract, Opuntia Ficus-Indica Extract, Pyrus Communis Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Menthol, Allantoin, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol.

 

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!