Popis produktu

Podrobný popis výrobku PARAGRIPPE TBL SLG 60

Polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány. Všechny polykomponenty jsou v lékárnách dostupné i bez lékařského receptu, jsou proto vhodné také pro samoléčbu, jako součást domácí lékárničky pro celou rodinu.

Jak ho užívat?

Obvyklé dávkování přípravku pro děti a dospělé jsou 2 tablety každou hodinu. Tablety vložte do úst, nejlépe pod jazyk, a nechte volně rozpustit. Interval mezi jednotlivými dávkami prodlužujte v závislosti na zlepšení. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Tablety obsahují sacharózu a laktózu.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že česká legislativa u homeopatických léčivých přípravků neumožňuje uvádění tradičního způsobu použití na příbalové informaci, je proto třeba řídit se vždy doporučením odborníka, lékaře homeopata nebo lékárníka.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje 0,6 mg Arnica montana 4 CH; 0,6 mg Belladonna 4 CH; 0,6 mg Eupatorium perfoliatum 4 CH; 0,6 mg Gelsemium 4 CH; 0,6 mg Sulfur 5 CH
pomocné látky: sacharózu, monohydrát laktózy a magnesium-stearát

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název PARAGRIPPE TBL SLG 60
Kód SÚKL 97942
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!