Popis produktu

Podrobný popis výrobku Pangamin Klasik tbl.200 sáček

Přípravek Pangamin Klasik obsahuje sprejově sušené pivovarské kvasnice a sladový extrakt. Pivovarské kvasnice jsou bohatým zdrojem biotinu, který přispívá k zachování normálních psychických funkcí, podporuje správnou funkci nervového systému, má vliv na energetický metabolismus a na metabolismus základních živin (makronutrientů) a rovněž podporuje udržení přirozeného stavu kůže, vlasů a sliznic. Ostatní obsažené látky (vitaminy, minerály, stopové prvky a další látky) tvoří biologický komplex, který je pro organismus velmi prospěšný. Pangamin Klasik je nově balen v sáčku se zipem, který nepadá.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 3x denně 4 tablety. Děti od 3 let užívají 3x denně 2 tablety. Tablety spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Užívejte po jídle.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.
Obsahuje lepek.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pivovarské kvasinky (kvasnice) jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Přírodní složení výrobků řady Pangamin umožňuje na rozdíl od syntetických multivitaminů dokonalé využití celého obsahu organismem bez vedlejších účinků i při dlouhodobém užívánání. Vitamíny a minerály jsou v pivovarských kvasnicích provázeny látkami, které je chrání, zvyšují jejich účinnost nebo jsou pro organismus samy o sobě přínosem.

Ačkoliv jsou pivovarské kvasnice Pangamin vyrobeny ze sladu z ječmene, obsah lepku v nejvyšší denní dávce (12 tablet = 5,4 g) činí 0,81 mg, což odpovídá tolerovanému množství pro bezlepkovou dietu. Přípravky řady Pangamin tedy můžeme pokládat za doplněk bezpečný při bezlepkové dietě.

Co obsahuje?

Pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), sladový extrakt
Neobsahuje tabletovací přísady.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 40,50 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!