Popis produktu

Podrobný popis výrobku Pangamin Dražé pro děti 300drg.

Přípravek Pangamin Pro děti obsahuje pivovarské kvasnice a sladový extrakt. Drobné barevné tablety jsou potaženy tenkou vrstvičkou (dražé), která nejenže usnadňuje polykání zejména dětem, ale současně zakrývá méně příjemnou chuť a vůni kvasnic. Pivovarské kvasnice jsou bohatým zdrojem biotinu, který přispívá k zachování normálních psychických funkcí, podporuje správnou funkci nervového systému, má vliv na energetický metabolismus a na metabolismus základních živin (makronutrientů) a rovněž podporuje udržení přirozeného stavu kůže, vlasů a sliznic. Ostatní obsažené látky (vitaminy, minerály, stopové prvky a další látky) tvoří biologický komplex, který je pro organismus velmi prospěšný. Pangamin tak představuje vhodnou alternativu jiných multivitamínových přípravků.

Jak ho užívat?

Děti od 3 do 6 let užívají 3x denně 2 dražé. Děti do 14 let užívají 3x denně 4 dražé. Dospělí užívají 3x denně 7 dražé. Dražé polkněte vcelku, nekousejte, nedrťte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Užívejte po jídle.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.
Obsahuje lepek.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přírodní složení výrobků řady Pangamin umožňuje na rozdíl od syntetických multivitaminů dokonalé využití celého obsahu organismem bez vedlejších účinků i při dlouhodobém užívánání. Vitamíny a minerály jsou v pivovarských kvasnicích provázeny látkami, které je chrání, zvyšují jejich účinnost nebo jsou pro organismus samy o sobě přínosem.

Ačkoliv jsou pivovarské kvasnice Pangamin vyrobeny ze sladu z ječmene, obsah lepku v nejvyšší denní dávce (12 tablet = 5,4 g) činí 0,81 mg, což odpovídá tolerovanému množství pro bezlepkovou dietu. Přípravky řady Pangamin tedy můžeme pokládat za doplněk bezpečný při bezlepkové dietě.

Co obsahuje?

pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), sladový extrakt, cukr, barviva (přírodní extrakt ibišek, kurkuma, koncentrát spiruliny a světlice), leštící látky (karnaubský vosk, včelí vosk, šelak)

Neobsahuje tabletovací přísady.

 

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 37,00 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!