Popis produktu

Podrobný popis výrobku Pangamin Bifi Plus tbl.200 sáček

Přípravek Pangamin Bifi Plus obsahuje oblíbenou kombinaci pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur (probiotik), rozpustné vlákniny inulin a pupalkového oleje. Pivovarské kvasnice jsou bohatým zdrojem biotinu, který přispívá k zachování normálních psychických funkcí, podporuje správnou funkci nervového systému, má vliv na energetický metabolismus a na metabolismus základních živin (makronutrientů) a rovněž podporuje udržení přirozeného stavu kůže, vlasů a sliznic. Ostatní obsažené látky (vitaminy, minerály, stopové prvky a další látky) tvoří biologický komplex, který je pro organismus velmi prospěšný. Mikrobiální kultury, probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, jsou součástí střevní mikroflóry. Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě. Pupalkový olej je bohatým přírodním zdrojem komplexu nenasycených mastných kyselin, které si lidský organizmus není schopen sám vyrobit. Pangamin Bifi Plus představuje vhodnou alternativu jiných multivitamínových přípravků. Nyní je nově balen v sáčku se zipem, který nepadá.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 3x denně 4 tablety. Děti od 3 let užívají 2x denně 2 tablety. Tablety spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Užívejte po jídle.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.
Obsahuje lepek.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pivovarské kvasinky (kvasnice) jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Přírodní složení výrobků řady Pangamin umožňuje na rozdíl od syntetických multivitaminů dokonalé využití celého obsahu organismem bez vedlejších účinků i při dlouhodobém užívánání. Vitamíny a minerály jsou v pivovarských kvasnicích provázeny látkami, které je chrání, zvyšují jejich účinnost nebo jsou pro organismus samy o sobě přínosem.

Ačkoliv jsou pivovarské kvasnice Pangamin vyrobeny ze sladu z ječmene, obsah lepku v nejvyšší denní dávce (12 tablet = 5,4 g) činí 0,81 mg, což odpovídá tolerovanému množství pro bezlepkovou dietu. Přípravky řady Pangamin tedy můžeme pokládat za doplněk bezpečný při bezlepkové dietě.

Co obsahuje?

Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae), mléko, rozpustnou vlákninu inulin, pupalkový olej, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum).
Neobsahuje tabletovací přísady.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 50,00 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!