Popis produktu

Podrobný popis výrobku OSCILLOCOCCINUM 1G GRA 6

Oscillococcinum je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů. Čtěte pozorně příbalový leták!

Pro koho je určeno: dospělé, dospívající a děti

Jak ho užívat?

Preventivně v období zvýšeného výskytu chřipkových stavů užívejte 1 dózu 1 × týdně. Při prvních příznacích chřipkového onemocnění užívejte co nejdříve 1 dózu 3 × denně po dobu 1 – 3 dnů. Celý obsah jedné dózy vsypte do úst, nejlépe pod jazyk, a nechte volně rozpustit. Granule můžete rovněž rozpustit v malém množství vody a vypít. Dětem do 2 let věku rozpusťte celý obsah 1 dózy v malém množství vody a podejte v kojenecké láhvi nebo plastovou dětskou lžící. Neužívejte současně s jídlem, aby nedošlo ke snížení vstřebání. Aromatické látky jako je mentol, káva, čaj, tabák užívejte s určitým časovým odstupem (přibližně 15 minut) od přípravku.

Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Oscillococcinum obsahuje sacharózu a laktózu.

Co obsahuje? 

Jedna dávka (1 g granulí) obsahuje Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K.................0,01 ml a dále pomocné látky: sacharózu, monohydrát laktózy.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název OSCILLOCOCCINUM 1G GRA 6
Kód SÚKL 96704
Farmakoterapeutická skupina Homeopatika
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!