Popis produktu

Podrobný popis výrobku OSCILLOCOCCINUM 1G GRA 30

Oscillococcinum je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů. Čtěte pozorně příbalový leták!

Pro koho je určeno: dospělé, dospívající a děti

Jak ho užívat?

Preventivně v období zvýšeného výskytu chřipkových stavů užívejte 1 dózu 1 × týdně. Při prvních příznacích chřipkového onemocnění užívejte co nejdříve 1 dózu 3 × denně po dobu 1 – 3 dnů. Celý obsah jedné dózy vsypte do úst, nejlépe pod jazyk, a nechte volně rozpustit. Granule můžete rovněž rozpustit v malém množství vody a vypít. Dětem do 2 let věku rozpusťte celý obsah 1 dózy v malém množství vody a podejte v kojenecké láhvi nebo plastovou dětskou lžící. Neužívejte současně s jídlem, aby nedošlo ke snížení vstřebání. Aromatické látky jako je mentol, káva, čaj, tabák užívejte s určitým časovým odstupem (přibližně 15 minut) od přípravku.

Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Oscillococcinum obsahuje sacharózu a laktózu.

Co obsahuje? 

Jedna dávka (1 g granulí) obsahuje Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K.................0,01 ml a dále pomocné látky: sacharózu, monohydrát laktózy.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název OSCILLOCOCCINUM 1G GRA 30
Kód SÚKL 180219
Farmakoterapeutická skupina Homeopatika
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!