Sleva 5%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Oral-B El.kart.Vitality dětský Star Wars + penál

Oral-B Vitality je základní elektrický zubní kartáček pro udržení každodenní čistoty. Odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Design kartáčkové hlavy je inspirován nástroji zubních lékařů. Její vlákna obklopí každý zub a 2D technologie čištění svými oscilacemi a rotacemi odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Pro extra šetrné čištění dětských zoubků je speciálně určena kartáčková hlava Oral-B Stages Kids. Má speciální kratší vlákna, která zajišťují šetrné, extra jemné čištění, ideální pro malé dětské zoubky.

Jak ho používat?

Zuby čistěte 2× denně 2 minuty, nejlépe každé ráno a každý večer. Malým dětem by zuby měli čistit dospělí, starším dětem, zhruba do 10 let, je vhodné zuby alespoň dočišťovat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kartáček Oral-B Vitality je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže vždy můžete vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům. Kartáčkovou hlavu by jste měli vyměňovat pravidelně každé tři měsíce, jak doporučují zubní lékaři, nebo dříve, pokud se vlákna opotřebují nebo vyblednou. Jedině tak si zajistíte vysokou úroveň čistoty ústní dutiny.

Důležité informace

Druh přípravku Hygiena, Domácnost
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!