Popis produktu

Podrobný popis výrobku Ocuvite Lutein forte 60tbl. dárkové s kosm.taškou

Lutein a zeaxanthin jsou žlutooranžová barviva, která se v organismu vyskytují zejména v oku. Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku. Vitamin C, vitamin E, selen a zinek působí jako antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C, selen a zinek jsou důležité pro zachování normální funkce imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zinek hraje důležitou roli v metabolismu vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku a je důležitý pro přirozenou obranyschopnost organismu. 

Jak ho brát?

Užívejte 1-2 tablety 1x denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Ocuvite LUTEIN forte mohou užívat diabetici, protože obsahuje velmi nízké množství cukru. Přípravek není vhodný pro děti do 9 let. 

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje 6 mg luteinu, 0,5 mg zeaxanthinu, 60 mg vitamínu C, 8,8 mg vitamínu E, zinek 5 mg, selen 20 ug, celulózu, želatinu, palmový olej, hydroxypropylmethilcelulózu, oxid titaničitý, oranžovou žluť S, ponceau 4R, oxid a hydroxid železitý, škrob, oxid křemičitý, horečnaté soli mastných kyselin, talek, hydroxypropylcelulózu, mastné kyseliny, cukr, glycerol.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!