Popis produktu

Podrobný popis výrobku Ocutein Brillant Lutein 25mgDaVinci90+30tob.+dárek

Doplněk stravy Ocutein Brillant Lutein obsahuje přírodní karotenoidní komplex (lutein, zeaxanthin, vitamin A) a antioxidant komplex (zinek, selen, měď). Lutein a zeaxanthin jsou žluté pigmenty (karotenoidy) nacházející se ve vysoké míře v centrální oblasti sítnice, která je zodpovědná za ostré vidění. Jejich oncentrace s přibývajícím věkem postupně klesá, organismus je nedokáže sám syntetizovat, a proto je důležitý jejich dostatečný příjem ve stravě. Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku. Zinek, měď a selen působí jako antioxidanty a přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Zinek navíc přispívá k udržení normálního stavu zraku. Vhodné pro dospělé. 

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe během jídla. Tobolku spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřejračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Ocutein Brillant mohou užívat diabetici. 

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje lutein (obsahuje 3 mg zeaxanthinu) 25 mg, vitamin A (retinol palmitát) 655 µg (81 % DDD*), kyselinu listovou 200 µg (100 % DDD*), zinek (oxid zinečnatý) 17 mg (170 % DDD*), měď (glukonan měďnatý) 1 mg (100 % DDD*), selen (selenan sodný) 26 µg (47 % DDD*), fosfatidylcholin 20 mg a dále pomocné látky: sójový olej, včelí vosk (leštící látka), želatinu, glycerol, čištěnou vodu, přírodní barvivo karamel.

* DDD –  doporučená denní dávka

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!