Popis produktu

Podrobný popis výrobku Nutrilon Human Milk Fortifier 50x2.2g

Nutrilon Human Milk Fortifier je směs hydrolyzované mléčné bílkoviny, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků bez přídavku tuku. Slouží k pokrytí výživových potřeb nedonošených kojenců a dětí s nízkou porodní hmotností. Přípravek se přidává do mléka matky novorozence nebo do mateřského mléka z „mléčné banky“ s cílem poskytnout novorozenci dostatek živin. Nutrilon Human Milk Fortifier je možné používat pouze pod lékařským dohledem. Není vhodný jako jediný zdroj výživy, neboť je nutričně nekompletní. Obsahuje laktózu.

Jak ho používat?

Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek výživy určí vždy lékař podle individuálních potřeb a zdravotním stavu kojence. Základní dávkování je jeden sáček (2,2 g) rozpuštěný v 50 ml teplého mateřského mléka. Jeden sáček 2,2 g je 33 kJ (8 kcal).

Vždy nejprve pečlivě umyjte vše, co budete používat k podávání výživy a vysterilizujte savičku a lahvičku 10-minutovým varem ve vodě. Pro přípravu použijte mléko matky novorozence nebo mateřské mléko z „mléčné banky“. Mléko můžete ohřát přímo v lahvičce a nechat zchladnout na příslušnou teplotu. Obsah sáčku Nutrilon Human Milk Fortifier přidejte do mateřského mléka a důkladně protřepejte (30 - 60 vteřin). Nasaďte na láhev sterilní savičku. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte. Nedopitou dávku mléka zlikvidujte, dítěti již znovu nepodávejte! Savičku a lahvičku ihned po použití vyčistěte a sáček vyhoďte.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Nutrilon Human Milk Fortifier je možné přimíchávat pouze do mateřského mléka. Není určen k obohacení kojenecké výživy (kojeneckých mlék) pro kojence s nízkou porodní hmotností nebo standardních kojeneckých mlék.

Co obsahuje?

maltodextrin, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (z mléka), hydrolyzát kaseinu (z mléka), glycerofosforečnan vápenatý, mléčnan vápenatý, chlorid sodný, citran hořečnatý, citran sodný, kyselinu L-askorbovou, chlorid draselný, DL-α-tokoferyl acetát, L-tryptofan, nikotinamid, retinyl acetát, cholekalciferol, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, fytomenadion, riboflavin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, síran měďnatý, kyselinu pteroylmonoglutamovou (kyselina listová), síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotin

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 498,18 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!