Popis produktu

Podrobný popis výrobku Nutrilon 1 HA ProExpert 3x800g

Nutrilon 1 HA je vhodnou volbou pro dítě, které má v rodinné anamnéze alergická onemocnění a nemůže být plně kojeno. Pokud se v rodině alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče, má dítě zvýšené riziko vzniku alergie. Nutrilon 1 HA umožňuje minimalizovat styk s alergenem (bílkovinou kravského mléka) díky obsahu hydrolyzované bílkoviny. Nutrilon 1 HA by ale neměl být používán při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka. Nutrilon 1 HA obsahuje unikátní směs oligosacharidů - galaktooligosacharidů a fruktooligosacharidů vyvinutou po vzoru mateřského mléka, kde tvoří 3. největší složku.

Jak ho brát?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že je nutné dodržovat doporučené množství prášku, protože pokud budete dávat prášku více, dítě bude přibírat na váze příliš rychle a naopak při dávkování menšího množství, než je doporučené, bude dítě přibírat pomalu. Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Co obsahuje?

Koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), laktózu (z mléka), rostlinné oleje, vlákninu (galaktooligosacharidy (z mléka), polyfruktóza), emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou), dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, L-tyrozin, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, uhličitan vápenatý, sojový lecitin, taurin, L-askorban sodný, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, sodnou sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, DL-tokoferyl acetát, adenosin 5‘-monofosfát, sodnou sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, L-karnitin, sodnou sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, síran měďnatý, kyselina listová, retinyl palmitát, tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, kyanokobalamin, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 499,58 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!