Popis produktu

Podrobný popis výrobku Nutrilon 1 HA ProExpert 3x800g

Počáteční kojenecká výživa Nutrilon 1 HA je vhodnou volbou pro dítě, které má v rodinné anamnéze (rodič, sourozenci) alergická onemocnění a je u něj proto zvýšené riziko vzniku alergie. Mléko obsahuje již naštěpenou (hydrolyzovanou) bílkovinu, neboť právě bílkovinná část je zdrojem látek vyvolávajících alergii, a minimalizuje tak styk s antigenem (bílkovinou kravského mléka). Dále obsahuje LCP mastné kyseliny (zejména omega 3 mastné kyseliny DHA a AA) v množství doporučeném předními odborníky na dětskou výživu a unikátní klinicky testovanou směs oligosacharidů GOS (galaktooligosacharidy) a FOS (fruktooligosacharidy), které napodobují funkci oligosacharidů mateřského mléka. Oligosacharidy jsou přirozeně se vyskytující látky, které jsou využívány střevní mikroflórou miminka. Nutrilon 1 HA je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni.

Jak ho připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Pomocí přiložené odměrky přidejte přesné množství prášku dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Orientační doporučené dávkování:

Věk dítěte Voda na 1 dávku Počet odměrek*
na 1 dávku

Výsledné množství mléka

Počet denních dávek Jak dlouho vydrží balení (800 g)
0-2 týdny 90 ml 3 100 ml 6 9 dní
2-8 týdnů 120 ml 4 133 ml 5 8 dní
2 měsíce 150 ml 5 166 ml 5 7dní
3-4 měsíce 180 ml 6 200 ml 5 6 dní
5-6 měsíců 210 ml 7 233 ml 5 5 dní


* Dodržujte přesně doporučené množství prášku, aby jste zajistili správný a bezproblémový růst a vývoj dítěte.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Nutrilon 1 HA by neměl být používán při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka. K výživě dětí s již prokázanou alergií na bílkovinu kravského mléka je určena řada Nutrilon Allergy Care, případně Nutrilon Allergy Digestive Care.

Co obsahuje?

koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), laktózu (z mléka), rostlinné oleje, vlákninu (galaktooligosacharidy (z mléka), polyfruktóza), emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou), dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, L-tyrozin, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, uhličitan vápenatý, sojový lecitin, taurin, L-askorban sodný, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, sodnou sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, DL-tokoferyl acetát, adenosin 5‘-monofosfát, sodnou sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, L-karnitin, sodnou sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, síran měďnatý, kyselina listová, retinyl palmitát, tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, kyanokobalamin, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 499,58 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!