Popis produktu

Podrobný popis výrobku NUTRIDRINK PROTEIN S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE POR SOL 4X200ML

Nutridrink Protein je vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin, určená k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí - hubnutí, nechutenství, anorexie, potíže s kousáním a polykáním, změna chuti při léčbě, snížená funkce trávicího traktu (maldigesce, malabsorbce). Bez lepku. Baleno v ochranné atmosféře. Ošetřeno UHT. Nutridrink Protein je nevhodný jako jediný zdroj výživy.

Výživové složení:

   ve 100ml
Energetická hodnota  630kJ / 150kcal
Tuky  5,2g
z toho nasycené MK*  0,6g
Sacharidy  16,7g
z toho cukry  7,1g
z toho laktóza   2,1g
Vláknina < 0,5g
Bílkoviny  9,0g
 Sůl  0,15g
Cholin   11mg
Osmolarita  440mOsmol/l

* mastné kyseliny

Jak se užívá?

Před použitím nejprve dobře protřepejte. Nápoj je určený k přímému použití, slouží jako výživná svačinka mezi jídly, rovněž je možné jej popíjet (tzv. sipping) v průběhu celého dne. Nejlépe chutná vychlazený. Po použití lahvičku opět dobře uzavřete a dejte do lednice. Spotřebujte do 24 hodin po otevření.

Doporučené dávkování:

jako doplněk běžné stravy: 1-3 lahvičky denně, pokud lékař nebo pracovník kvalifikovaný v oblasti klinické výživy neurčí jinak

Upozornění:

Přípravek se nesmí užívat při známé alergii na kteroukoli obsaženou složku.
Přípravek není vhodný pro pacienty s galoktosémií.
Přípravek není určen pro parenterální podání.
Přípravek není vhodný jako jediný zdroj výživy.
Přípravek je určen pouze pro použití pod lékařským dohledem.
Přípravek není učen dětem do 3 let věku. Při podávání dětem ve věku od 3 do 6 let je nutno dbát zvýšené opatrnosti.

Co obsahuje?

bílkoviny z kravského mléka, voda, maltodextrin, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), cukr, izolát sójové bílkoviny, izolát hrachové bílkoviny, aroma, citronan draselný, barvivo (kyselina karmínová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hydroxid draselný, chlorid vápenatý, hydroxid hořečnatý, L-askorban sodný, DL-α-tokoferyl acetát, mléčnan železnatý, nikotinamid, síran zinečnatý, retinyl-acetát, cholekalciferol, seleničitan sodný, síran manganatý, glukonan měďnatý, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, chlorid chromitý, fluorid sodný, riboflavin, fytomenadion

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
Měrná cena 293,75 Kč / 1 litr
SÚKL název NUTRIDRINK PROTEIN S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE POR SOL 4X200ML
Kód SÚKL 33852
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!