Sleva 13%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku NICORETTE MINT 4MG PAS CMP 20

Pokud přestanete kouřit a vaše tělo již nedostává nikotin vstřebávaný z tabáku, můžete pociťovat nepříjemné pocity, které se nazývají abstinenční příznaky. Pomocí pastilky Nicorette Mint 4 mg můžete těmto příznakům předejít, případně nepříjemné pocity zmírnit – po určitou dobu budete svému tělu pastilkami Nicorette Mint 4 mg dodávat malá množství nikotinu, který je obsažen v čisté formě a nepůsobí zdravotní rizika spojovaná s kouřením. Zdravotní rizika v důsledku kouření jsou způsobena škodlivinami obsaženými v tabáku. Odborná rada a podpora vašeho okolí zpravidla zlepšují naději kouření odvyknout. 

Jak je užívat?

Pastilky Nicorette Mint 4 mg užívejte dle potřeby, vždy když se dostaví touha po cigaretě. Obvyklá denní dávka je 8-12 pastilek denně. Nepřekračujte dávku 15 pastilek za den. Pastilku se vložte do úst a nechejte rozpouštět. Opakovaně ji přemísťujte z jedné strany úst na druhou, až do úplného rozpuštění pastilky (přibližně 16-19 minut). Pastilky se nežvýkejte nebo nepolykejte vcelku. Současně s pastilkou v ústech nejezte ani nepijte. Nápoje snižující pH v ústech jako např. káva, ovocná šťáva a alkoholické nápoje, mohou snížit absorpci nikotinu v ústech. K docílení maximální účinnosti je zapotřebí se vyvarovat pití těchto nápojů do 15 minut před užitím pastilky. Pokud chcete úplně zanechat kouření, je zapotřebí pastilky užívat obvykle alespoň 6 týdnů a v této době zahájit postupné snižování jejich počtu. Léčbu ukončete poté, když spotřeba pastilek klesne na 1-2 denně. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že užívání pastilek Nicorette mint 4mg je nutné konzultovat s lékařem, pokud trpíte závažným srdečně-cévním onemocněním, máte-li cukrovku, jste těhotná nebo kojíte, je vám méně než 18 let.

Co obsahují?

Jedna pastilka obsahuje nicotinum 4 mg (jako nicotini resinas). Dále pomocné látky hypromelosu, složené tekuté mentholové aroma (aroma máty peprné, mentholové a cineolové), oxid titaničitý, sukralosu, leštidlo sepifilm (hypromelosa, mikrokrystalická celulosa, hlinitokřemičitan draselný, oxid titaničitý), draselnou sůl acesulfamu, polysorbát 80.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název NICORETTE MINT 4MG PAS CMP 20
Kód SÚKL 175923
Indikační skupina Varia
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!