Popis produktu

Podrobný popis výrobku NEUTROGENA NR Výživný krém na nohy 100ml

Krém na nohy Neutrogena Nourishing Foot Cream s Norskou recepturou obsahuje glycerin, kerý hydratuje pokožku do hloubky na dobu až dvacetičtyřhodin. Krém vyživuje, zjemňuje a zklidňuje suchou, tvrdou pokožku nohou (chodidel) a zanechává ji jemnou a měkkou. Přináší okamžitou úlevu i té nejsušší pokožce. Viditelných výsledků je dosaženo již za  jeden týden pravidelného používání. Jemně parfemováno.

Jak se používá?

Naneste přiměřené množství přípravku na čistá chodidla a jemně masírujte, dokud se krém kompletně nevstřebá. Zaměřte se zejména na paty.

Mohlo by vás zajímat:

Kosmetika značky NEUTROGENA® zahrnuje širokou škálu přípravků založených na takzvané Norské receptuře, která je charakteristická svým obsahem glycerinu. Tato speciální receptura vychází ze zkušenosti arktických rybářů, kteří chránili svou pokožku před účinky drsného klimatu a slané mořské vody. Proniká do vrchní vrstvy epidermis, zajišťuje její účinnou hydrataci a pomáhá regeneraci pokožky.

Co obsahuje?

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cera Microcristallina, Panthenol, Bisabolol, Allantoin, Tocopheryl Linoleate, Dilauryl Thiodipropionate, Paraffin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Sulfate, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!