Sleva 5%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku NEUROMAX FORTE 100MG/200MG/0,2MG TBL FLM 20

Léčivý přípravek Neuromax Forte obsahuje vitaminy skupiny B - vitamin B1 (tiamin), vitamin B6 (pyridoxin) a vitamin B12 (kyanokobalamin). Vitamin B1 podporuje normální činnost nervového systému, normální funkce srdce a přispívá k normálním psychologickým funkcím. Vitamin B6 reguluje odbourávání bílkovin, tuků a sacharidů, podporuje normální činnost nervového systému, přispívá k zachování normálních psychologických funkcí. Vitamin B12  je nepostradatelný pro normální tvorbu krve a fungování nervového systému, pro buněčný metabolismus. Při vysokých dávkách má navíc analgetické, antialergické vlastnosti a účinky podporující prokrvení.

Pomáhá při:

  • léčbě onemocnění periferního nervového systému různého původu (např. zánětlivých onemocnění periferních nervů a kořenů, diabetické a alkoholické polyneuropatie, obrně lícního a trojklanného nervu)
  • dlouhodobých horečnatých stavech a infekcích
  • rozsáhlých popáleninách
  • poruchách zažívacího traktu a vstřebávání ze střev,
  • chronických zánětech jater
  • prudké ztrátě hmotnosti u pacientů s jednostrannou výživou

Určeno pro: dospělé, dospívající a děti od 4 let věku

Jak ho užívat?

Dospělí a dospívající: obvykle užívají 1 tabletu denně, ne déle než 3 týdny
Děti ve věku 8 – 15 let: 1 tableta denně, maximálně 2 týdny
Děti ve věku 4 – 8 let: 1 tableta denně, maximálně 1 týden

Tablety se polykají celé, nerozkousané a zapíjejí se trochou tekutiny. V případě potřeby je možné tablety rozpůlit pro snadnější polykání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti mladší 4 let. Těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že vyjímečně se během užívání přípravku může objevit kopřivka či vyrážka, ojediněle se může objevit výrazné pocení, akné, zrychlení srdeční činnosti. Přípravek obsahuje sorbitol. Neobsahuje lepek a laktózu.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje thiamini hydrochloridum (vitamin B1) 100 mg, pyridoxini hydrochloridum (vitamin B6) 200 mg a cyanocobalaminum (vitamin B12) 0,2 mg a dále pomocné látky: ethylcelulosu, magnesium-stearát, mikrokrystalickou celulosu, modifikovaný škrob, monohydrát kyseliny citronové, kyselinu stearovou, natrium-citrát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosu, makrogol 4000, polydextrosu, oxid titaničitý.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název NEUROMAX FORTE 100MG/200MG/0,2MG TBL FLM 20
Kód SÚKL 30959
Farmakoterapeutická skupina Vitaminy, vitamin B1 v kombinaci s vitaminem B6 a/nebo B12
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!