Popis produktu

Podrobný popis výrobku NESTLÉ Beba OPTIPRO HA 3 800g

Základem pokračovací kojenecké výživy Beba Optipro HA 3 je bílkovina Optipro HA. Tato speciální směs částečně hydrolyzované (naštěpené) mléčné bílkoviny je speciálně určená pro děti se zvýšeným rizikem vzniku alergií (alergie v rodinné anamnéze). Složení výživy je vyrobeno po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovuje nutričním potřebám dítěte. Obsahuje nejen vitamíny a minerální látky, ale také probiotické bakterie Lactobacillus reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a nacházejí se ve střevní mikroflóře kojených dětí. Beba Optipro HA 3 není vhodná jako jediný zdroj výživy. Měla by být pouze součástí smíšené stravy dětí od ukončeného 10. měsíce života a nesmí být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života.

Jak ji připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu (cca 40°C) a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství prášku dle návodu, uzavřete láhev a směs důkladně protřepejte až do úplného rozpuštění prášku. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti. K odměření dávky prášku použijte přiloženou odměrku. Důsledně dodržujte předepsané dávkování, aby jste neohrozili zdraví dítěte. Připravujte vždy pouze 1 dávku a ihned ji dítěti podejte. Nedojedené porce neuchovávejte.

Dále by Vás mohlo zajímat, že všechny výživy s naštěpenou bílkovinou mají nahořklou příchuť. Teplota vody v kojenecké láhvi při přípravě mléka by neměla přesáhnout 45°C, neboť vyšší teplota ničí bakterie mléčného kvašení. Mléčná vyživa Beba Optipro HA 3 obsahuje mléčné složky a nesmí se proto podávat kojencům alergickým na mléčné bílkoviny.

Co obsahuje?

laktózu (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), maltodextrin, bramborový škrob, enzymaticky hydrolyzovaný bílkovinný koncentrát mléčné syrovátky 10,4 %, minerální látky (vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), L-arginin, rybí olej, vitamíny (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, riboflavin, retinylacetát, thiamin-mononitrát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), L-histidin, L-thyrosin, olej z Mortierella Alpina, bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 x 107 KTJ / 100 g prášku na konci minimální trvanlivosti).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 51,00 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!