Popis produktu

Podrobný popis výrobku BEBA COMFORT 2 HM-O 800g

Beba Comfort 2 HM-O je prémiová instantní mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení Lactobacillus reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a nacházejí se ve střevní mikroflóře kojených dětí, dále oligosacharid 2´FL (2´Fukosyllaktosa, strukturou podobný oligosacharidům v mateřském mléce), bílkovinu Optipro (speciální směs vysoce kvalitní bílkoviny přesně vyhovujícím nutričním potřebám dítěte), nenasycené mastné kyseliny (DHA – kyselina dokosahexaenová), nukleotidy, vitaminy a minerální látky potřebné pro zdravý růst a vývoj dítěte. Vitaminy A, C a D jsou důležité pro normální činnost imunitního systému, vitamin D navíc podporuje správný růst a vývoj kostí a zubů. Železo a jód podporují rozvoj poznávacích funkcí. Beba Comfort 2 HM-O by mela být součástí smíšené stravy a nesmí být používaná jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Bez palmového oleje.

Pro koho je určena: děti od ukončeného 6. měsíce věku

Jak ji připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu a nechte zchladnout na požadovanou teplotu (40 ºC – vyšší teplota ničí bakterie mléčného kvašení). Polovinu převařené vody (dle návodu) nalijte do lahvičky, přidejte přesné množství prášku, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Poté doplňte do lahvičky zbytek převařené vody (podle návodu) a znovu dobře protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti. 

Věk dítěte Počet mléčných porcí na den (24 hod) Počet zarovnaných odměrek* na 1 dávku Voda na 1 dávku Počet příkrmů za den (24 hod)
 od  ukončeného 6. měsíce 5 7 210 ml  
 7. – 9.   měsíc 4 – 3 7 210 ml 1 – 2
 od 10. měsíce 3 – 2 7 210 ml 2 – 3

* zarovnaná odměrka = 4,5 g prášku

Upozornění:

  • K odměření přesného množství prášku používejte pouze přiloženou odměrku.
  • Vždy přesně dodržujte předepsané množství prášku (nepřidávejte ani jej neubírejte), zajistíte tak děťátku správný vývoj.
  • Připravujte vždy pouze 1 dávku a ihned ji dítěti podejte.
  • Nedojedené porce neuchovávejte.
  • Obsahuje mléko, rybí olej, sóju.

Dále by Vás mohlo zajímat, že díky průhlednému víčku můžete ihned vidět, kolik prášku zbývá v plechovce. Pro maximální hygienu je navíc odměrka uložena v odděleném prostoru plechovky. Obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Plastové víčko a odměrka jsou vyrobeny z nejméně 66%  tzv. „bioplastu“, tedy materiálu z obnovitelných zdrojů, který lze třídit a recyklovat jako běžný plast.

Co obsahuje?

odtučněné mléko 71,6 %, laktózu, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), sušenou syrovátku, sušený výrobek mléčné syrovátky, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, citronan draselný, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid hořečnatý, citronan sodný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), rybí olej, emulgátor (sójový lecitin), 2´-fukosyllaktosa 0,1 %, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin), bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 9 × 107 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti)

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 42,63 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!