Popis produktu

Podrobný popis výrobku BEBA OPTIPRO 2 3x600g

Pokračovací kojenecká výživa Beba Optipro 2 se svým složením a vlastnostmi podobá mateřskému mléku. Díky svému unikátnímu složení podporuje osídlení střevní mikroflóry prospěšnými bakteriemi (Bifidus Lactis), které posilují obranyschopnost dětského organismu. Dále obsahuje LC-PUFA (polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem), které jsou důležité pro správný vývoj zraku, vitaminy, minerály a speciálním procesem získanou směs bílkovin Opti Pro, která přesně vyhovuje nutričním potřebám dítěte a vyvíjí menší zátěž na ještě nevyzrálé orgány. Beba Optipro 2 posiluje obranyschopnost dětského organismu v kritickém období odstavení dítěte nebo v době zavádění nemléčných příkrmů, kdy je dítě vystaveno vyššímu riziku vzniku infekcí a průjmů.

Jak ji připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti. K odměření přesného množství prášku používejte pouze přiloženou odměrku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že je nutné dodržovat doporučené množství prášku, protože pokud budete dávat prášku více, dítě bude přibírat na váze příliš rychle a naopak při dávkování menšího množství, než je doporučené, bude dítě přibírat pomalu.

Co obsahuje?

Sušené odtučněné mléko a bílkoviny mléčné syrovátky, maltodextrin, směs rostlinných olejů, syrovátkový permeát, laktóza, vitamíny a minerální látky, sójový lecitin, rybí olej (zdroj LC-PUFA), bakterie mléčného kvašení (termofilní a bifidogenní kultury).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 39,22 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!