Popis produktu

Podrobný popis výrobku NAŠE MLÉKO 3 batol.výživa z kozího mléka 12m+ 525g

Naše Mléko 3 je velmi chutná a snadno stravitelná pokračovací mléčná výživa v prášku, vyznačující se nízkým obsahem alergizující bílkoviny Alfa s1 kaseinu. Vyrábí se z vysoce kvalitního kozího mléka, které je doplněno o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (DHA & ARA), nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS), důležité pro správný vývoj dítěte. DHA & ARA jsou nenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují i v mateřském mléce, a v Našem Mléce jsou zastoupeny ve vyváženém poměru. Naše Mléko 3 by mělo být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte od 12. měsíce věku. Neobsahuje palmový olej.

Jak ho připravit?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Po každém použití nádobu vždy pečlivě uzavřete, aby prášek nenavlhl. Ze stejného důvodu používejte k odměření potřebného množství prášku pouze suchou odměrku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při přípravě výživy je nutné dodržovat doporučené množství prášku, protože pokud budete dávat prášku více, dítě bude přibírat na váze příliš rychle a naopak při dávkování menšího množství, než je doporučené, bude dítě přibírat pomalu.

Co obsahuje?

plnotučné kozí mléko, maltodextrin, syrovátkové proteiny kozího mléka, kozí laktózu, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), přírodní aroma, fruktooligosacharidy, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselinu L-askorbovou, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselinu listovou, D-biotin, kyanokobalamin, taurin,  mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 59,81 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!