Ušetříte 121 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku MultiIMUN sirup 150g

Doplněk stravy MultiImun sirup obsahuje vyvážený komplex cenných, tělu prospěšných látek - beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy izolované z kolostra a vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitného systému, podporuje činnost imunitního systému během cvičení a po něm, má antioxidační vlastnosti a rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. MultiIMUN sirup neobsahuje konzervační látky. Vhodný pro děti od 1 roku, těhotné a kojící ženy a dospělé.

Jak ho užívat?

Doporučená denní dávka je 5 ml sirupu denně, maximální denní dávka je 10 ml sirupu denně. Tuto dávku nepřekračujte. Sirup zapijte dostatečným množstvím tekutiny, případně ho lze naředit vodou či šťávou.

Přípravek mohou užívat děti již od 1 roku, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Jedna dávka (5 ml sirupu) obsahuje extrakt hlívy ústřičné s obsahem 30% čistých beta-glukanů 200 mg (odpovídá 60 mg čistých beta-glukanů), směs nukleotidů 30mg, vitamin C (kyselina askorbová) 50mg (62,5% RVH*). Dále pomocné látky: invertní sirup (D-glukosa, D-fruktosa), vodu, kyselinu citrónovou, aroma (cola).

*RVH - referenční výživová hodnota

Důležité informace

Druh přípravku Potravní doplněk

Jedná se o doplněk stravy, jeho vlastnostmi nejsou prevence nebo léčba onemocnění. Doplňky stravy mají vlastnosti potravin, obsahují zpravidla látky s výživovou hodnotou, minerály nebo vitamíny, mohou tak příznivě působit na organismus. Stravu ani léky nenahrazují, pouze doplňují!

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!