Popis produktu

Podrobný popis výrobku Molicare skin DÁRKOVÉ- čisticí pěna + mycí žínky

MoliCare Skin Cleansing Foam je čistící pěna, která rychle a šetrně čistí pokožku po úniku moči nebo stolice bez použití vody a mýdla a usnadňuje tak péči o pacienta upoutaného na lůžko. Díky složení s pH 5,5 nenarušuje přirozený ochranný obal pokožky, nevysušuje ji a nedráždí a minimalizuje tak i případné nežádoucí kožní projevy, které často vznikají při inkontinenci moči a stolice. Příjemně lehká textura se snadno rozpouští na kůži a následně roztírá. Čisticí pěna plně nahrazuje mytí mýdlem a vodou, díky čemuž umožňuje použití přímo na lůžku a tím usnadňuje práci ošetřujícím osobám. Účinně neutralizuje pachy, příjemně a svěže voní. MoliCare Skin Cleansing Foam je určena k očištění pokožky po úniku moči nebo stolice při těžké inkontinenci hlavně pro osoby upoutané na lůžko. Bez obsahu alkoholu. Vhodné i pro citlivou pokožku.

Jak ji používat?

Pěnu nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm přímo na pokožku a nechte krátce působit. Poté setřete jednorázovou utěrkou nečistoty, dokud není pokožka zcela čistá. Pro optimální péči a ochranu pokožky před močí a stolicí následně naneste tenkou vrstvu ochranného krému Molicare Skin.

MoliCare Skin Mycí žínky jsou napuštěné mycí žínky určené pro rychlé a ultra jemné čištění celého těla ležících pacientů přímo na lůžku, bez použití mýdla a vody. Žínky jsou napuštěné čistícími a hydratačními látkami (panthenol, aloe vera), které zvláčňují zralou kůži, chrání ji a udržují dlouhodobě hydratovanou, avšak dokonale čistou. Díky pH 5,5, které je neutrální k pokožce, nenarušují její přirozenou ochranu. MoliCare Skin Mycí žínky je ideální používat kdykoli, kdy není možné provést očistu ležící osoby v koupelně. K ochraně pokožky před agresivními látkami se doporučuje používat ochranný krém MoliCare Skin.

Jak je používat?

Nasaďte si žínku na ruku a jemně očistěte celé tělo ležící osoby. Postupujte od hlavy a krku (1), přes jednu (2) a druhou ruku (3), oblast trupu (4), jednu (5) a druhou nohu (6), záda (7) a intimní partie (8). Pokožku celého těla čistěte pouze vlhčenou žínkou bez použití vody nebo jiných čisticích prostředků. Pro nejlepší výsledek použijte všech 8 žínek v balení. Použité žínky vyhoďte do komunálního odpadu, nikoli do WC.

Co obsahuje?

čisticí pěna: kreatin, panthenol

mycí žínky: panthenol , aloe vera

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!