Popis produktu

Podrobný popis výrobku Dr.Popov Měsíčková mast 100ml

Bylinným základem Měsíčkové masti Dr. Popov je měsíček lékařský (Calendula officinalis), jehož účinek je v masti podpořen dalšími bylinami (tymiánem, kostivalem, zlatobýlem, černým bezem a jerlínem japonským). Měsíček lékařský působí dezinfikačně, protizánětlivě a velmi dobře pomáhá při hojení poškozené tkáně. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se výborně vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc je obohacen o pravý včelí vosk, jenž má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Tato proslulá tradiční mast je určená pro citlivou, suchou a normální pleť.

Použití:
masáž od kotníků ke kolenům příznivě působí zevně na cévy dolních končetin
– péče o  pokožku např. při spáleninách, ekzémech a jiných kožních potížích
– péče o pooperační jizvy a pahýly
– změkčení ztvrdlé pokožky

Jak ji používat? 

Mast nanášejte 2 – 3 × denně v tenké vrstvě na předem omytou a dobře osušenou pokožku tak, aby neucpala póry a jemně ji vtírejte 2 – 3 minuty do kůže. Pokožku omyjte pouze čistou vodou, bez mýdla.

Měsíčkovou mast může používat doslova každý: tato mast je vhodná jak pro suchou, tak také normální a citlivou pleť.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Měsíčková mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Co obsahuje?

vepřové sádlo (adeps suillus), včelí vosk (cera alba), měsíček lékařský (Calendula Officinalis flower extract), tymián ( Thymus Vulgaris extract), kostival lékařský (Symphytum Officinale root extract), zlatobýl (Solidago Virgaurea extract), květ černého bezu (Sambucus Nigra flower extract), jerlín japonský (Sophora Japonica bud extract), parfém (směs přírodních silic).

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!