Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku ŠALVĚJOVÁ NAŤ SPC 30G

Tradiční rostlinný léčivý přípravek Megafyt Šalvějová nať se používá ve formě nálevu, a to jak vnitřně tak zevně. Vnitřně je vhodný při mírných trávicích potížích, pálení žáhy a nadýmání a omezení nadměrného pocení, zevně při zánětech ústní dutiny, ke kloktání a k desinfekci dutiny ústní. Šalvějová nať je určená pro dospělé.

Jak ho používat?

Vnitřně při zažívacích obtížích přelijte 1 čajovou lžičku šalvějové nati 0,25 l vroucí vody a nechte 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě. Poté sceďte. Čaj pijte teplý 3× denně. 
Vnitřně k omezení nadměrného pocení přelijte 1 polévkovou lžíci šalvějové nati 0,25 l vroucí vody a nechte se 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě. Poté sceďte. Nesmí se vařit. Čaj pijte teplý 3× denně. 
Při zevním použití přelijte 1 polévkovou lžíci šalvějové nati 0,25 l vroucí vody a nechte 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě. Poté sceďte. Nálev požívejte několikrát denně. Pro použití jako kloktadlo připravte nálev ze dvou 2 sáčků na 120 ml vroucí vody. 
Nálev připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Při jakémkoliv pocitu ovlivnění pozornosti neřiďte ani neobsluhujte stroje. Megafyt Šalvějovou nať nesmíte používat, pokud jste těhotná nebo kojíte. 

Co obsahuje?

Salviae herba (nať ze šalvěje) 30 g v balení.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název ŠALVĚJOVÁ NAŤ SPC 30G
Kód SÚKL 76590
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!