Popis produktu

Podrobný popis výrobku MedPharma Multivitamín s minerály 30složek tbl.107

Doplněk stravy MedPharma Multivitamín s minerály 30 složek doplňuje nedostatek vitaminů a minerálů v organizmu, který vzniká nejčastěji nevhodným životním stylem, zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží, nevyváženou stravou či změnou prostředí. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje tvorbu kolagenu. Vitamíny skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich, podporují správnou funkci nervového systému a psychických funkcí. Fosforu, hořčík, mangan a jód podporují získávání energie a posilují pocit svěžesti. Z minerálních látek jsou dále velmi důležité selen a zinek, neboť podporují správnou činnost imunitního systému a chrání buňky před oxidačním sresem. Pro udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů jsou potřebné zejména zinek, biotin, beta-karoten a vitamíny A a C. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. K udržení zdravého zraku přispívá vitamin A, v přípravku doplňovaný účinkem beta-karotenu. Vápník, hořčík a fosfor jsou nepostradatelnou součástí kostní hmoty. MedPharma Multivitamín s minerály 30 složek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Přípravek není určen pro děti do 3 let a těhotné ženy.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vápník 200 mg, draslík 80 mg, chlór 72 mg, vitamin C 60 mg, hořčík 50 mg, fosfor 20 mg, niacin 20 mg, vitamin E 20 mg, železo 18 mg, zinek 11 mg, vitamin B5 10 mg, mangan 2,3 mg, beta-karoten 2 mg, křemík 2 mg, vitamin B6 2 mg, vitamin B2 1,7 mg, vitamin B1 1,5 mg, fluor 0,55 mg, vitamin A 1000 µg, měď 0,5 mg, kyselinu listovou 400 µg, jód 150 µg, bór 75 µg, selen 55 µg, molybden 45 µg, chrom 35 µg, biotin 30 µg, vitamin K1 25 µg, vitamin D3 10 µg, vitamin B12 6 µg. Dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu, hypromelózu, kroskarmelózu sodnou, polyvinylalkohol, polyethylenglykol, stearan hořečnatý, polydextrózu, talek, dioxid titaničitý, oxid železa žlutý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 157,01 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!