Popis produktu

Podrobný popis výrobku Vlasové hnojivo 150 tablet

Doplněk stravy Vlasové hnojivo obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem pro zlepšení celkového stavu vlasů. Obsahuje aminokyseliny (methionin, cystin), zdroje keratinu představujícího základní stavební prvek vlasových buněk, dále MSM (methylsulfonyl­methan), kyselinu pantothenovou, biotin, křemík a zinek. Biotin podporuje růst a kvalitu vlasových buněk a jejich návrat k přirozenému stavu. Křemík a zinek podporují přirozenou kvalitu vlasů a vlasové pokožky, která je zodpovědná za pevné uchycení vlasových cibulek. 

Kdy ho používat?

  • při nadměrném vypadávání vlasů
  • při pomalém či nedostatečném růstu vlasů
  • při problémech s lámavými a třepivými vlasy
  • u řídkých vlasů bez objemu

Pro koho je určeno: pro ženy i muže

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu 2× denně, ráno a večer. Tabletu spolkněte a zapijte velkým množstvím tekutiny. Pro optimální účinek se doporučuje přípravek užívat po dobu minimálně 3 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při intenzivním vypadávání vlasů se pro ještě výraznější a rychlejší účinek doporučuje kombinovat užívání tablet s používáním šamponu a séra z řady Vlasové hnojivo.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje D, L – methionin 100mg, MSM (methylsulfonyl­methan) 50 mg, cystin 50 mg, křemík (oxid křemičitý) 20 mg, zinek (oxid zinečnatý) 10 mg; kyselinu panthothenovou (vitamin B5, D-panthothenan vápenatý) 5,5 mg; biotin (vitamin B7) 2 mg.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 585,39 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!