Popis produktu

Podrobný popis výrobku Masážní emulze Emspoma hřejivá O 1000 ml (růžová)

Hřejivá masážní emulze Emspoma Sport je určena pro prohřátí namáhaných svalů. Masáž navodí pocit silného prohřátí a prokrvení pokožky s dlouhodobým účinkem. Má výborný masážní skluz a zároveň neucpává póry pokožky, a proto je vhodná k použití i těsně před zátěží. Je vhodná k masáži i automasáži vrcholových i rekreačních sportovců, ale také běžných spotřebitelů před fyzickou zátěží. Praktické balení v tubě je ideální na cesty či do domácnosti, velké balení v lahvi zejména pro profesionální maséry.

Jak ji používat?

Tenkou vrstvu emulze naneste na vybraná místa na těle a jemně vmasírujte. Nepoužívejte na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo na poraněnou pokožku. Po použití si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek výrobku.

Přípravek není určen k použití u dětí do 3 let věku!

Co obsahuje?

aqua, paraffinum liquidum, glyceryl stearate, camphor, PEG-6 stearate, cetyl alcohol, stearic acid, palmitic acid, phenoxyethanol, alcohol denat., ceteth-20, steareth-20, oleth-20, myristyl alcohol, stearyl alcohol, palm glyceride, cera alba, sodium benzoate, methylparaben, capsaicin, CI 14720, parfum

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!