Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Masážní emulze Emspoma chladivá M 500 ml (modrá)

Masážní chladivá emulze Emspoma Sport je speciální masážní emulze ke sportovní a kondiční masáži a automasáži. Je určena pro výkonné sportovce i běžné spotřebitele. Masáží odstraňuje únavu, zlepšuje tělesnou a duševní kondici. Je vhodná k masážím celého těla, nemastí a snadno se umývá. Pokožku nevysušuje a nedráždí.

Jak ji používat?

Emulzi naneste na vybraná místa na těle a masírujte je. Masážní chladivá emulze Emspoma Sport je vhodná zejména pro použití po sportovním výkonu pro ochlazení unavených svalů a dodání pocitu osvěžení.

Co obsahuje?

Chladivá masážní emulze Emspoma Sport je určena pro ochlazující a osvěžující masáž i automasáž po sportovním a namáhavém pracovním výkonu. Masáž navodí pocit rychlého ochlazení a úlevy od námahy a únavy. Má výborný masážní skluz a zároveň neucpává póry pokožky. Je vhodná k masáži i automasáži vrcholových i rekreačních sportovců, ale také běžných spotřebitelů po fyzické zátěži. Praktické balení v tubě je ideální na cesty či do domácnosti, velké balení v lahvi zejména pro profesionální maséry.

Jak ji používat?

Tenkou vrstvu emulze naneste na vybraná místa na těle a jemně vmasírujte. Nepoužívejte na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo na poraněnou pokožku. Po použití si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek výrobku.

Přípravek není určen k použití u dětí do 3 let věku!

Co obsahuje?

aqua, paraffinum liquidum, glyceryl stearate, PEG-6 stearate, cetyl alcohol, stearic acid, palmitic acid, menthol, phenoxyethanol, alcohol denat, ceteth-20, steareth-20, oleth-20, myristyl alcohol, stearyl alcohol, palm glyceride, cera alba, sodium benzoate, methylparaben, CI 42090

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!