Popis produktu

Podrobný popis výrobku LYMPHOMYOSOT POR GTT SOL 1X30ML

Polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití. Přípravek je určen k podání do úst (perorální podání).

Jak ho užívat?

Obvyklé dávkování přípravku je 3×denně 10-20 kapek, zpočátku se při akutních potížích užívá 10 kapek každých 15 minut po dobu 2 hodin. V některých případech je nutné dlouhodobé užívání (viíce než 6 měsíců). Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje ethanol (alkohol), což je třeba vzít v úvahu u těhotných a kojících žen, pacientů s onemocněním jater, epilepsií a u dětí. Přípravek by neměli užívat pacienti trpící alkoholismem.

Co obsahuje?

Sto gramů roztoku obsahuje 5,0 g Veronica officinalis D3; 5,0 g Equisetum hiemale D4; 5,0 g Sarsaparilla D6; 5,0 g Calcii phosphas D12; 5,0 g Natrii sulfas D4; 5,0 g Fumaria officinalis D4; 5,0 g Levothyroxinum D12; 10,0 g Geranium robertianum D4; 10,0 g Ferrosi iodidum D12; 5,0 g Gentiana lutea D5; 5,0 g Aranea diadema D6; 5,0 g Myosotis arvensis D3; 5,0 g Teucrium scorodonia D3; 5,0 g Pinus sylvestris D4; 5,0 g Scrophularia nodosa D3; 5,0 g Juglans regia D3; 10,0 g Nasturtium aquaticum D4
Pomocné látky: ethanol (alkohol) 29% (m/m) (odpovídá 35% (V/V)

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název LYMPHOMYOSOT POR GTT SOL 1X30ML
Kód SÚKL 67094
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!