Popis produktu

Podrobný popis výrobku Long 4 Lashes FX5 sérum na řasy 3ml

Sérum Long 4 Lashes FX5 zabraňuje vypadávání řas, posiluje a vyživuje řasy a zajišťuje jejich větší hustotu. Přípravek mohou bezpečně používat také lidé, kteří nosí kontaktní čočky nebo podstoupili chemoterapii (po ukončení léčby), mají prodloužené řasy nebo permanentní make-up a je vhodný také pro ty, kdo si barví obočí a řasy henou.

Jak ho používat?

Pro dosažení maximálního efektu by jste měli sérum používat po dobu 6 měsíců každý den večer. Poté pokračujte v aplikaci 3 - 4 × týdně, aby byl účinek zajištěn. Před použitím séra vždy nejprve pečlivě odstraňte všechen make-up z obličeje. Sérum se nanáší na čistou, suchou pokožku. Jedním tahem pomocí štětečku naneste sérum podél horního víčka u kořenů řas. Nenanášejte pod víčka a nepoužívejte na řasy na spodním víčku. Nepoužívejte na zarudlou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Pokud nosíte kontaktní čočky, před použitím séra je vyjměte z očí. V případě, že se Vám sérum dostane do očí je ihned důkladně vypláchněte čistou vodou.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. V průběhu chemoterapie se přípravek nesmí používat!

Dále by Vás mohlo zajímat, že sérum by jste neměli používat, pokud jste citliví na některou z obsažených složek nebo pokud se během používání objeví reakce z přecitlivělosti. Pokud trpíte chronickou oční vadou, včetně zeleného zákalu, o vhodnostipoužití přípravku se nejprve poraďte s očním lékařem.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!