Popis produktu

Podrobný popis výrobku LISTERINE TOTAL CARE 500ml 2+1

Ústní voda Listerine Total Care poskytuje precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Při používání dvakrát denně čistí a chrání celkové zdraví ústní dutiny pomocí 6 výhod. Chrání před tvorbou zubního povlaku a snižuje jeho obsah, ničí bakterie i v mezizubním prostoru, udržuje zdravé dásně a poskytuje svěží dech po 24 hodin. Rovněž posiluje zuby proti vzniku zubního kazu a pomáhá udržovat zuby přirozeně bílé a chránit je před tvorbou zubního kamene. Listerine Total Care je díky své schopnosti proniknout i do těžko přístupných míst a zabránit demineralizaci zubní skloviny ideálním řešením pro osoby se zubními rovnátky. Žádná jiná ústní voda Listerine neposkytuje tak komplexní ochranu.

Jak ji používat?

Ústní vodu používejte nejlépe ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 4 plné čajové lžičky (20 ml) ústní vody do kelímku, nalijte do úst a proplachujte prostor kolem zubů a dásní po dobu 30 vteřin. Poté vyplivněte a již nevyplachujte ústa vodou. Ústní vodu nepolykejte.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pravidelná ústní hygiena je důležitá pro prevenci zubního kazu a dalších onemocnění dutiny ústní. Základní péči o dutinu ústní je vhodné doplnit např. o použití jednosvazkových nebo mezizubních kartáčků, které pomohou s čištěním špatně přístupných míst a mezizubních prostor.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!