Sleva 20%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku LISTERINE Nightly Reset 400 ml

Ústní voda Listerine Nightly Reset díky inovativnímu složení omezuje tvorbu cukerných kyselin, které se v ústech vytvářejí během konzumace jídla a pití, a které uvolňují ze zubů minerální látky a oslabují tak zubní sklovinu. Oslabená zubní sklovina je náchylnější na vznik zubního kazu. Speciální technologie Rapid-Fusion pomáhá zubní sklovinu opět remineralizovat. Listerine Nightly Reset  dále obsahuje esenciální oleje, které bojují proti bakteriím a omezují tvorbu zubního povlaku. Účinně pečuje i o nedostupné prostory v ústech, kam zubní kartáček nedosáhne. Účinnost potvrzena klinickými studiemi.

Jak ji používat?

Ústní vodu používejte 2 × denně, nejlépe ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 3 plné čajové lžičky (15 ml) ústní vody do kelímku, nalijte do úst a proplachujte prostor kolem zubů a dásní po dobu 60 vteřin. Poté vyplivněte a již nevyplachujte. Ústní vodu nepolykejte.

Ústní voda není vhodná pro děti do 12 let.

Co obsahuje?

Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Xylitol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Benzoic Acid, Eucalyptol, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Aroma, Thymol, Menthol, Sodium Saccharin, Sucralose, CI 16035, CI 42090. Obsahuje fluorid sodný (450 ppm F)

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!