Ušetříte 32 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku LIOTON 100 000 GEL 1000IU/G GEL 100G

Lioton 100 000 gel se používá k léčbě poranění a pohmožděnin, místních otoků, podkožních krevních výronů (hematomů), poškození svalů, šlach a vazů po úrazech. Na doporučení lékaře může být Lioton gel používán také k léčbě obtíží spojených s křečovými žilami, zánětu hlubokých žil (flebotrombózy), zánětu povrchových žil (tromboflebitidy), povrchového zánětu okolí žil (periflebitidy), bércových vředů, pooperačních povrchových zánětů křečových žil a rovněž následků operačního odstranění povrchové žíly dolní končetiny.

Jak ho používat?

Naneste 3 - 10 cm dlouhý proužek gelu 1 - 3 × denně nad postižené místo a jemně rozetřete. Léčba obvykle trvá 2 - 3 týdny. Lioton gel nesmíte nanášet při krvácení, na otevřené rány, na sliznice nebo na zanícenou hnisající pokožku.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o používání přípravku nejprve s lékařem.
Lioton 100 000 není určený dětem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud nedojde do týdne ke zlepšení obtíží nebo se stav naopak zhorší, navštivte neprodleně lékaře. Bez porady s lékařem by jste Lioton gel 100 000 neměli používat déle než 2 - 3 týdny. Lioton 100 000 gel nesmíte používat, pokud jste přecitlivělí na heparin nebo kteroukoli jinou složku přípravku.

Co obsahuje?

Jeden gram gelu obsahuje 1000 IU Heparinum natricum
Pomocné látky: karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, propylparaben, trolamin, čištěnou vodu

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název LIOTON 1000IU/G GEL 100G
Kód SÚKL 17165
Farmakoterapeutická skupina Antivarikózní terapie, Hepariny a heparinoidy pro lokální aplikaci
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!