Popis produktu

Podrobný popis výrobku LINOLA FETT ÖLBAD ADT BAL 1X200ML

Přípravek Linola-Fett Ölbad je možné použít k částečné i plné koupeli nebo při sprchování.

Jak ji používat?

Přípravek Linola-Fett Ölbad používejte nejméně 2-3x týdně. Do plné vany použijte 30-40ml přípravku Linola-Fett Ölbad, na menší množství vody přiměřeně méně. Při částečné koupeli použijte 2 ml na 10 litrů vody. Plné nebo částečné koupele provádějte po dobu 4 týdnů. Délka koupele by neměla přesáhnout 20 minut. U kojenců a malých dětí postačí několikaminutová koupel. Teplota lázně by neměla překročit 36 °C, protože vyšší teplotou se snižuje efekt zpětného promaštění. Při sprchování naneste přímo na vlhkou pokožku 20 ml přípravku Linola-Fett Ölbad a osprchujte se. Po koupeli nebo sprše pokožku lehce osušte ručníkem. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že kvůli olejovité konzistenci je nutné dávat pozor na nebezpečí uklouznutí ve vaně či sprše.

Co to obsahuje?

Tekutý parafin, (Hexadecyl/octadecyl)-(2-ethylhexanoat)-Isopropylmyristat, alfa-(Dodecyl,tetradecyl)-omega-hydroxypoly(osyethylen)-4,5 poly(oxypropylen)-5, Dodecyl-omega-hydroxypoly(oxyethylen)-2, parfém Savanne.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Na co to je?

Dermatologikum.

Doplňující informace
SÚKL název LINOLA FETT ÖLBAD ADT BAL 1X200ML
Kód SÚKL 89996
Farmakoterapeutická skupina Dermatologikum
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!