Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku LINEX Forte cps.28

Doplněk stravy Linex Forte obsahuje lyofilizované bakterie mléčného kvašení Lactobacilus acidophilus, Bifidobacterium animalis lactis, které jsou součástí přirozené střevní mikroflóry člověka. Speciální gastrorezistentní tobolky zajišťují stabilní složení přípravku, neboť chrání bakterie před vlivem žaludeční kyseliny, poskytují mimořádnou stabilitu přípravku i při normální, pokojové teplotě a zajišťují přítomnost deklarovaného (udávaného) množství bakterií až do konce doby použitelnosti přípravku. Přípravek Linex Forte obsahuje vyvážený poměr bifidobakterií a pomáhá tak udržovat zdravou střevní mikroflóru, která může být narušena například při užívání antibiotik, změnách prostředí nebo výživy, při narušení rovnováhy mezi příznivými a škodlivými střevními bakteriemi. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let věku. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Jak ho užívat?

Děti od 3 do 12 let: užívají 1 tobolku 1 – 2 × denně, při jídle
Dospělí a dospívající od 12 let: užívají 1 tobolku 1 – 3 × denně, při jídle

Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Pokud máte problémy s polknutím kapsle, lze ji opatrně otevřít, obsah opatrně vysypat na lžičku a promíchat s malým množstvím tekutiny. Prášek nemíchejte s horkými nápoji, aby nedošlo k znehodnocení bakterií. Při současném užívání antibiotik se doporučuje užívat přípravek Linex Forte minimálně 3 hodiny po podání antibiotik. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Linex Forte neobsahuje lepek, laktózu ani želatinu. Je vhodný i pro vegetariány, vegany a pacienty s nesnášenlivostí laktózy a lepku.

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje min. 1×109 Lactobacillus acidophilus a min. 1×109 Bifidobacterium animalis subsp. lactis.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 8,82 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!