Popis produktu

Podrobný popis výrobku THÉ SALVAT SPC 20 I

Léčivý přípravek Leros Thé Salvat obsahuje mletou směs léčivých rostlin (nať máty peprné, řepíková nať, jablečníková nať, boldovníkový list, krušinová kůra, heřmánkový květ, smetankový kořen s natí), které se řadí do skupiny tzv. fytofarmak. Čajová směs podporuje tvorbu a vylučování žluči, uvolňuje napětí v břiše, podporuje tvorbu trávicích enzymů a ulevuje od pocitů plnosti. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Čaj pijte co nejteplejší 3 × denně půl hodiny před jídlem, po doušcích. Dva nálevové sáčky přelijte 0,25 l vařící vody a nechte 5 - 10 minut vyluhovat v zakryté nádobě, čaj se nesmí vařit. Nálev připravte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Děti do 12 let, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek (čaj) užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pacienti, kteří trpí žaludečním refluxem (gastroezofageální reflux) by neměli užívat přípravky s obsahem máty peprné, protože ty mohou obtíže s pálením žáhy zesílit. Přípravek nesmí užívat pacienti s Crohnovou chorobou, ulcerózní kolitidou, střevní neprůchodností, onemocnněním jater, zánětem slepého střeva nebo akutním hnisavým zánětem žlučníku.

Co obsahuje?

Jeden nálevový sáček (1,5 g) obsahuje Agrimoniae herba (řepíková nať) 0,25 g, Marrubii herba (jablečníková nať) 0,25 g, Boldo folium (boldovníkový list) 0,10 g, Frangulae cortex (krušinová kůra) 0,10 g, Matricariae flos (heřmánkový květ) 0,10 g, Menthae piperitae herba (nať máty peprné) 0,10 g, Taraxaci radix c. herba (smetankový kořen s natí) 0,10 g.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
Měrná cena 260,00 Kč / 100 g
SÚKL název THÉ SALVAT SPC 20 I
Kód SÚKL 56349
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!