Popis produktu

Podrobný popis výrobku EPILOBIN PLANTA SPC 20 I

Leros Epilobin Planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek obsahující směs léčivých rostlin: Epilobii herba (vrbovková nať), Bucco folium (list buko), Solidaginis herba (zlatobýlová nať), Calendulae flos cum calyce (květ měsíčku se zákrovem). Obsažené látky působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují tak močové obtíže. Leros Epilobin Planta se používá u mužů středního a vyššího věku při obtížích spojených s nezhoubným zbytněním prostaty (benigní hyperplazie prostaty I.-II. stadia), jakými jsou časté (zvláště noční), nesnadné močení, slabý proud mouči a pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výhradně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek nenarušuje sexuální funkce. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho používat? 

1 nálevový sáček přelijte 300 ml vařící vody a nechte vyluhovat 10 minut v přikryté nádobě. Čaj pijte 2-3 × denně, vždy čerstvě připravený bezprostředně před použitím. Dle chuti je možno přisladit. Délka léčby je stanovena mírou postižení a není limitována.
 
Přípravek není určený pro děti ani ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Leros Epilobin Planta pouze zlepšuje obtíže spojené se zvětšením prostaty, aniž by ovlivňoval její samotné zbytnění, nezmenšuje objem a velikost prostaty. Proto navštěvujte pravidelně svého lékaře a vyhledejte jej vždy, pokud se objeví krev v moči nebo bolestivé nutkání močit doprovázené neschopností vymočit se.

Co obsahuje?

Jeden nálevový sáček (1,5 g) obsahuje Epilobii herba (vrbovková nať) 0,750 g, Bucco folium (list buko) 0,375 g, Solidaginis herba (zlatobýlová nať) 0,225 g, Calendulae flos c. cal. (květ měsíčku se zákrovem) 0,150 g.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
Měrná cena 170,00 Kč / 100 g
SÚKL název EPILOBIN PLANTA SPC 20 I
Kód SÚKL 57688
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!