Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Ladival dětská pokožka sprej OF30 200ml

Opalovací sprej Ladival Pro děti OF30 je určený speciálně pro jemnou dětskou pokožku. Chrání pokožku před spálením a dalším poškozením sluncem (UVA, UVB, IR-A). Díky vyššímu podílu olejové složky udržuje pokožku vláčnou a chrání ji před vysušováním, navíc je obohacen o vitamin E. Po nanesení se snadno roztírá a rychle vstřebává. Neobsahuje konzervační látky, parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG).

Typ pokožky: citlivá dětská pokožka, atopická pokožka

Jak ho používat?

Před použitím lahvičku důkladně protřepejte. Rovnoměrně sprej nastříkejte na pokožku celého těla, jemně rozetřete a nechejte důkladně vstřebat. Přípravek naneste těsně před odchodem z domu na nezakryté části těla dítěte a nechte důkladně vstřebat, aby nedošlo k znečištění oblečení. Aplikaci během pobytu na slunci opakujte, aby se zachovala dostatečná ochrana, zejména při pocení, koupání, otírání ručníkem. Nedostatečná vrstva přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany! Vyhněte se očnímu okolí. Pokud se přípravek dostane do očí, ihned je vypláchněte velkým množstvím vody.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kojence a malé děti byste neměli vystavovat přímému slunci. Vyvarujte se pobytu na slunci zejména mezi 11-15 hodinou. Nebezpečná může být rovněž nepřímá sluneční expozice, proto vždy dbejte, aby mělo dítě pokrývku hlavy a i ostatní části těla byly co nejvíce zakryté (tričko, sluneční brýle). Ani opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem neposkytují 100% ochranu proti slunečnímu záření. Dbejte na dostatečný přísun tekutin během celého dne. U dětí je vhodné používat přípravky na opalování s vysokým SPF.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!